Giriş - Çıkış Kontrol Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri
Alarm Gözlem İstasyonu
Yangın Algılama ve Erken Uyarı
Çevre Güvenlik Sistemleri
X-Ray Üniteleri ve Metal Detektör
Müzik Yayın ve Anons Sistemleri
Görüntülü Kapı Konuşma Sistemleri
Kapalı Devre TV Sistemleri
Dijital Çağırma Sistemleri
Uzaktan Kumandalı Kollu Bariyerler
Uzaktan Kumandalı Kayar Kapılar
Kumandalı Dairesel Açılır Kapılar
Kumandalı Kapalı Garaj Kapıları
Merkezi TV, Uydu Anten - Dağıtım
  
Görüntülü Kapı Konuşma Sistemleri ve Ev Otomasyon Sistemleri
VDC-6001 7" LCD Daire İçi Monitör

7" Renkli LCD Ekran, 8 bölgeli alarm kontrol sistemi, 30 adet seçilebilir melodi, temassız kart kontrollü, net ses ve kaliteli resimler, 4 kanal ses, su ve gaz kontrolü, ikinci kamera bağlanabilme ve mesaj görüntüleme özellikli daire içi monitör ünitesi.
Kolon Şeması için tıklayınız.
Teknik Özellikler için tıklayınız.

VDC-6003 7" Touch Monitör

7" LCD Renkli Ekrana sahip ev otomasyon ve görüntülü interkom daire içi ünitesidir. 8 bölgeli alarm kontrolü olan, temassız kart okuyuculu, 30 seçilebilir zil tonu ve 4 kanal sesli haberleşmeye uygun olan bir yapısı vardır. Mesaj görüntüleme, 2.kamera bağlantı imkanı bulunmaktadır. Su ve gaz otomasyonu mevcuttur. Net ses ve kaliteli görüntü sunan ünite estetik dizaynı ile göz doldurmaktadır.
Kolon Şeması için tıklayınız.
Teknik Özellikler için tıklayınız.

VDC-6004 7" Touch Monitör

7" LCD Renkli Ekrana sahip ev otomasyon ve görüntülü interkom daire içi ünitesidir. 8 bölgeli alarm kontrolü olan, temassız kart okuyuculu, 30 seçilebilir zil tonu ve 4 kanal sesli haberleşmeye uygun olan bir yapısı vardır. Mesaj görüntüleme, 2.kamera bağlantı imkanı bulunmaktadır. Su ve gaz otomasyonu mevcuttur. Net ses ve kaliteli görüntü sunan ünite estetik dizaynı ile göz doldurmaktadır.
Kolon Şeması için tıklayınız.
Teknik Özellikler için tıklayınız.

VDC-6005 7" LCD Daire İçi Monitör

Broşür için tıklayınız.
Güvenlik, Otomasyon ve Videointerkom İletişim ve Güvenliğin Birlikte Kullanım Kolaylığı

Bu ünite ile bina içinde ve binalar arası iletişim limitsizdir. Tümleşik sistem içerisindeki herhangi bir nokta ile özgürce iletişim imkanı sağlar. VDC-6005 yepyeni, ahizesiz, üst sınıf bir ünitedir  ve düz ekranı sayesinde değişik açılardan da yüksek kaliteli görüntüler elde edilir. 7" renkli ekranlı görüntülü daire içi ünitedir. Teknolji ve tasarım hedefleri sonucunda ortaya çıkan bu ürün; estetik bir görünüş ve harika bir dizayna sahiptir.

Ünite, interkom ve otomasyon ihtiyaçları karşılanacak şekilde dizayn edilmiştir. Güvenlik ve görüntülü interkom sistemleri bir aradadır, cihaz üzerinde yüksek ses veren alarm uyarı sireni vardır,  gaz ve su vanalarının kontrol edilebilmesi güvenliği arttırıcı unsurdur, tuş takımı ile alarm sistemi kolay açma ve kapama için kullanılır. Hepsi polifonik , bilinen ve sevilen müziklerden oluşturulmuş olan  30 farklı zil sesi vardır.

VDC-6007 3.5" LCD Daire İçi Monitör

Broşür için tıklayınız.
VDC-6007 3.5" LCD Ekranlı Videointerkom ve Güvenlik Sistemi Ünitesi;

VDC-6007 büyük ölçekli sitelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. İçerisinde 3 bölgeli 24 saat esasına göre çalışan alarm sistemi mevcuttur. Yeni ahizesiz daire içi ünite , pazarda halen yerini koruyan ve tercih edilen renkli led teknolojiye sahip görüntülü ünitelerdendir. Düzgün ve küçük ölçülerde bir dizayna sahiptir. Ön panelde komutlarınızı kolayca verebileceğiniz yumuşak dokunuş teknolojisi ile üretilmiş tuşlar mevcuttur.  Arama ve bazı destek özelliklerini değişiklik yaparak kullanmanıza olanak verir; bunlar ses, kapı açma ve diğer farklı katları arama, merdiven ışıklarını açabilme gibi özelliklerdir. 3.5" LCD ekranı her açıdan çok iyi bir görüntü alınmasını sağlar. Kolay kullanımı temin edecek tuşlara sahiptir; ışık, ses parlaklık ayarları yapabilmek için kolay kullanım düğmeleri vardır.

VDC-6000SC Sistem Kontrol Cihazı

5 Kanal ses ve görüntü anahtarlama , mikroişlemci kontrollü sistem kontrol cihazıdır. 18 V / 3 A güç kaynağı ve gerçek zamanlı sayaç içerir. Opsiyonel olarak 18V / 4A yedek batarya kullanılabilir. Kısadevre ve yüksek akım, yüksek voltaj korumalıdır.

VDC-6000FD Kat Görüntü Dağıtım Ünitesi

4 Kanal video dağıtım ünitesi. Hat koruması vardır. Yüzey veya gömme montaj mümkündür. Mikro işlemci kontrollüdür. 4 ses hattı üzerinden görüşmeye imkan tanır.

TCH-9900 Ev Otomasyon Sistemi

Broşür için tıklayınız.
Ev otomasyonu, teknik olarak, yaşam kalitesini yükseltmek için ev içerisinde kullanılan teknolojilerin yönetimi olarak tanımlanabilir. Bu, ev otomasyonunun neden artık lüks sınıfına girmediğinin, fakat akıllı yönetim ekipmanlarına sahip olduğunun sebebidir.  Bununla evinizdeki tüm teknolojik özellikleri kontrol edebilirsiniz; aydınlatma, kapatıcılar, alarm sistemi, diğer ev cihazları gibi, yönetimi teknolojik olarak mümkün olan ve uzaktan yönetilebilen sistem veya cihazlar.  Böylece güvenliğinizi  ve enerji tasarrufunuzu sağlayabilirsiniz. Ev otomasyonu ile birlikte bugün ve yarın avantajlarınız, yönetiminiz ve kazancınız kendi elinizde olacak.

VDC-6002 7" LCD Daire İçi Monitör

VDC-6002 Görüntülü Kapı Giriş Sistemleri daire içi LCD monitörler, kat dağıtıcıları merkezi santral ve güç kaynakları, bina giriş panelleri, güvenlik konsolu ve kameradan oluşan klasik interkom sistemidir.
Kolon Şeması için tıklayınız.
Teknik Özellikler için tıklayınız.

VDC-6006 3.5" LCD Daire İçi Monitör

Broşür için tıklayınız.
VDC-6006 Daire İçi Ünite; Kaliteli malzeme ile üretilmiş, gelişmiş özelliklere sahip, küçük boyutlar.. Yeni ahizesiz daire içi ünite VDC 6006, pazarda hala yerini koruyan ve ihtiyaç duyulan siyah beyaz görüntülü  ünitelerdendir.  Düzgün ve küçük ölçülere sahip bir dizayna sahiptir. Ön panelde komutlarınızı kolayca verebileceğiniz yumuşak dokunuş teknolojisi ile üretilmiş tuşlar mevcuttur.  Arama ve bazı destek özelliklerini değişiklik yaparak kullanmanıza olanak verir; bunlar ses, kapı açma ve diğer farklı katları arama, merdiven ışıklarını açabilme gibi özelliklerdir. 3.5" LCD ekranı her açıdan çok iyi bir görüntü alınmasını sağlar. Menü, kolay kullanımı temin edecek ikonlara sahiptir; ışık, ses parlaklık ayarları yapabilmek için menüye istenilen anda, örneğin aramalar sırasında bile rahatlıkla ulaşılabilir. 

VDC-6008-6009 4" LCD-CRT Daire İçi Monitör

Broşür için tıklayınız.
VDC 6008/6009 DAİRE İÇİ GÖRÜNTÜLÜ ÜNİTE; VDC 6008, mükemmel stili ve tasarımı sayesinde her dekor için ideal bir cihazdır. Ünite 3 renk olarak üretilmekte olup bunlar, parlak beyaz, platin ve antrasit (parlak taşkömürü) renkleridir.  Keskin  köşeleri olmayan, ahenkli ve mükemmel yüzeye sahiptir. Üzerindeki butonları da dizayna uygun olarak yuvarlak profile sahiptir. Bu 4 buton kapı açma ve yardımcı fonksiyonlar için olup bunlar merdiven aydınlatmaları, ikinci kapının açılabilmesi, ve farklı yerleri aramalar içindir. VDC 6008 renkli ve VDC 6009 Siyah/beyaz üniteler, kolaylık ve kalitenin ideal birleşiminin örnekleridir. Renkli ünite ekranı 4", siyah / beyaz olan ise 4.5" olarak üretilir.

VDC-ODU1 Bina Giriş Paneli

Yeni giriş paneli ünitesi , 1/3" renkli ,etrafında 8 IR ledi olan 420 tvl çözünürlüklü kameraya sahiptir. 1.000 kullanıcıya kadar kullanıcı kaydı yapılabilir. 128x64 lcd grafik ekrana sahiptir. Daire numaralarını tuşlamaya ve şifre girmeye yarayan metal tuş takımı, temassız kart okuyucusu olan ünite kaliteli görüntü ve ses sunar.

VDC-ODU2 Daire Önü Giriş Paneli

1/3" 420 Tvl çözünürlüklü kameraya sahip, tek tuşlu, paslanmaz çelik gövdeli, suya karşı dayanıklı daire kapısı önü kullanım için ideal, estetik giriş paneli.

VDC-CCD Harici Kamera

1/3" 420 TVL renkli kamera.. Karanlıkta görüntü almak için 26 adet IR ledi bulunur. Duvar ve tavan montajına uygundur.

SCA-01AC Kartlı Geçiş Sistemi

Broşür için tıklayınız.

RS485 veya TCP-IP Protokol,
Wiegand26 , 1,2,4 okuyucu girişi
Mikroişlemci kontrollü,
Geri dönüş takip sistemi,
Acil durum otomatik kilitleme,
Uzaktan kumandalı giriş,
Elektronik harita,
Resim özellik tarama,
100.000 olay hafızalı, 20.000 kullanıcı kapasiteli,
220 VAC, 12 VDC dahili batarya,
Kısa devre ve yüksek akım korumalı üstün tasarıma sahip bir ünitedir.


SCC-9000RF Kablosuz Alarm Sistemi

Broşür için tıklayınız.

GSM Haberleşmeli, SMS Mesajlı, Ses Kayıtlı, Kablosuz Hırsız Alarm Sistemi

SCC-9000RF Videocom tarafından tasarlanmıştır. Ev ve küçük işyerleri için, Videocom ileri teknoloji ve kolay kullanımı birleştirerek yeni bir sistem geliştirdi. Sistem , kolay kullanımlı arayüzü ile 7 bölgenin birbirinden bağımsız bir şekilde kurulup kullanılmasına izin verir. Yeni SCA 9000RF evlerde hırsızlığa karşı kullanılabilecek ideal bir sistemdir. İçerisinde bulunan GSM teknolojisi ile cihazlar, veri doğrulama ve durum değerlendirme için ana panel ile iletişimi hızlı bir şekilde kurarlar. Yüksek seviye performansı ve esnek sistem yapısı, sistemin  tüm ihtiyaçlar için en iyi çözüm olduğunu göstermektedir. Bu özellikleri ile sistem,oturulmakta olan, herhangi bir tadilatın istenmediği ve dekoratif kaygıların olduğu mahaller için en iyi çözüm ve seçimdir.

Kablosuz güvenlik GSM sistemi, mobilyaları yerleşik yani oturulan evlerde dekoru ve mimariyi etkilemez, kolaylıkla kurulur ve bu yüzden birçok durumda en iyi seçimdir. Dolayısıyla, kablolu sistemlere göre avantajlarınızı değerlendirebilir ve karşılaştırabilirsiniz. Kablosuz hırsız ihbar sisteminin avantajlarını keşfedin.

Bu web sitesini şu anda 1, Son 24 Saatte 43, Bugüne Kadar 197812 kisi ziyaret etmiştir.